Altın üçgenin kalbinde

Nerede veya nereli olursanız olun rahatlamak, eğlenmek veya çalışmak istiyorsanız Café Zone hepimizin hayalindeki mekan. Nişantaşı’nda altın üçgenin kalbinde konumlanan, en prestijli butiklere ve en trend gece kulüplerine yalnızca bir kaç adım uzakta olan Cafe Zone, Rumeli, Valikonağı ve Abdi İpekçi Caddesi’nin tam ortasında büyülü bir mekan.

Yıdırım Başeğmez’in sahibi olduğu Café Zone şık detayların ön plana çıktığı sıcak bir atmosphere sahip. Sofistike ama duygulu ve özenilerek dekore edilmiş iç mekanların yanı sıra yaz kış bahçesi bağımlılık yaratan bir keyif serüvenine davetiye çıkarıyor. Rahat kanepe ve koltuklarıyla bu ışıltılı mekan keyif hissini doyasıya tattırıyor.

İster eğlenmek, ister sohbet, ister huzur içinde dinlenmek… Amacınız ne olursa olsu Café Zone yıllardır değişmeyen bir dost gibi yanınızda yolunuzun üstünde, dostlarla buluştuğunuz köşede sizleri bekliyor.

Her türlü damak tadını kışkırtan kozmopolit mönüsü Akdeniz ve dünya mutfaklarından leziz örneklerle dolu. Bu sihirli dünyaya siz de davetlisiniz…